Opóźnienia pociągów z Warszawy
Została podjęta decyzja o dacie rozpoczęcia remontu linii kolejowej nr 8. W nocy z 22-23 lipca br. zostanie zamknięty I tor od Okęcia do Warszawy Centralnej. Prace będą trwały w godzinach od 10-14 i nocnych, tak aby nie utrudniać pasażerom dojazdu do i powrotu z pracy. Pociągi będą kursowały normalnie na tej trasie, bez objazdów. Może wydłużyć się natomiast czas przejazdu. I tak np.: pociąg Jadwiga (16:45) z Warszawy będzie odjeżdżał o godzinie 17:00. Ze względu na skomplikowane prace (budowa przystanków i skomplikowanych tuneli, rozsunięcie dwóch torów i wstawienie trzeciego), roboty potrwają aż rok! Ponadto niedługo ma ruszyć budowa drugiego toru między Warką a Radomiem i nowego mostu nad rzeką Pilicą.
/AM/![]()












skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1