Gimnazjum nr 2 w kolorze
Już wkrótce budynek Gimnazjum Nr 2 w Skarżysku-Kamiennej zmieni swoje oblicze. Ogłoszono przetarg na wykonanie docieplenia ścian budynku i pomalowanie budynku.
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem najpóźniej 10 sierpnia wykonawca będzie mógł przystąpić do realizacji inwestycji.
To już kolejna tego typu inwestycja w ostatnim czasie. Podobne prace remontowe są lub będą prowadzone również w innych placówkach oświaty. W ramach tzw. "Funduszy Norweskich" - Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego zostanie przeprowadzona kompleksowa termomodernizacja ZSP nr 1 (zobacz projekt ZSP1). Również Centrum Kształcenia Praktycznego w Skarżysku wkrótce zyska nową elewację.
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem najpóźniej 10 sierpnia wykonawca będzie mógł przystąpić do realizacji inwestycji.
To już kolejna tego typu inwestycja w ostatnim czasie. Podobne prace remontowe są lub będą prowadzone również w innych placówkach oświaty. W ramach tzw. "Funduszy Norweskich" - Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego zostanie przeprowadzona kompleksowa termomodernizacja ZSP nr 1 (zobacz projekt ZSP1). Również Centrum Kształcenia Praktycznego w Skarżysku wkrótce zyska nową elewację.
Projekt elewacji Gimnazjum nr 2



KW












skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1