Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Gimnazjum nr 2 w kolorze

Już wkrótce budynek Gimnazjum Nr 2 w Skarżysku-Kamiennej zmieni swoje oblicze. Ogłoszono przetarg na wykonanie docieplenia ścian budynku i pomalowanie budynku.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem najpóźniej 10 sierpnia wykonawca będzie mógł przystąpić do realizacji inwestycji.

To już kolejna tego typu inwestycja w ostatnim czasie. Podobne prace remontowe są lub będą prowadzone również w innych placówkach oświaty.  W ramach tzw. "Funduszy Norweskich" - Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego zostanie przeprowadzona kompleksowa termomodernizacja ZSP nr 1 (zobacz projekt ZSP1). Również Centrum Kształcenia Praktycznego w Skarżysku wkrótce zyska nową elewację.

Projekt elewacji Gimnazjum nr 2





KW

pierwsin.png

wikary

- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
    Na naszym Fecebooku
    Redakcja
    ul. Paryska 232A/3
    26-110 Skarżysko-Kamienna
    +48 663 01 55 99
    +48 508 12 72 16
    kontakt@skarzysko24.pl
    Nota prawna

    Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

    Logowanie