Konferencja prasowa w Urzędzie Miasta...
Głównym punktem konferencji prasowej było podsumowanie Konkursu Marynistycznego. Zaproszeni byli laureaci konkursu wraz z nauczycielami i dyrektorami szkół oraz przedstawiciele Zarządu Ligi Obrony Kraju z Kielc. Inne tematy to: zaproszenia na obchody 11 Października, akcja „Pola Nadziei” na rzecz Domowego Hospicjum, Dzień Nauczyciela. Prezydent odpowiadał też na pytania dziennikarzy.
Prezydent Roman Wojcieszek i przedstawiciel LOK gratulowali zwycięzcom i ich opiekunom:
{mp3}maryni1{/mp3}
{mp3}maryni2{/mp3}
{mp3}maryni2{/mp3}
Kolejnym punktem konferencji było podsumowanie akcji „sprzątanie świata” (zebrano aż 22 tony śmieci i wszelkiego rodzaju odpadów...) i przy okazji zapowiedź „referendum śmieciowego”.
{mp3}sprzatanie1{/mp3}
Zaproszenie na akcję w ramach Światowego Dnia Hospicjów i Opieki Pallatywnej:
{mp3}zaproszenie{/mp3}
Zaproszenie na Przegląd Pieśni Patriotycznej oraz wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych:
{mp3}spiewanie{/mp3}
Czy Urząd Miasta monitoruje sytuację w Granacie?
{mp3}granat{/mp3}
Co słychać w temacie starej hali sportowej?
{mp3}starahala{/mp3}
Co się dzieje na froncie między miastem a szpitalem w sprawie weksli?
{mp3}weksle{/mp3}
/MS/












skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1