Nie 'Kamienna', a 'Radomiak'
W dniu 4 grudnia podczas konferencji prasowej dotyczącej m.in. prezentacji nowego rozkładu jazdy Kolei Mazowieckich został rozstrzygnięty konkurs na nazwy pociągów przyspieszonych.
Decyzją Kapituły Konkursowej pod przewodnictwem Piotra Szprendałowicza – Członka Zarządu Województwa Mazowieckiego dla przyspieszonego pociągu relacji Warszawa – Skarżysko Kamienna – Warszawa uruchamianego od 14 grudnia przez Koleje Mazowieckie wybrano nazwę "Radomiak".
Przypomnijmy, że przez cały ubiegły tydzień trwała spontaniczna akcja mediów: Tygodnika Skarżyskiego, Radia Kielce i Portalu skarzysko24.pl namawiająca czytelników, radiosłuchaczy i użytkowników portalu do głosowania na związaną ze Skarżyskiem i północą regionu świętokrzyskiego nazwę "Kamienna". W imieniu swoim i naszych partnerów dziękujemy wszystkim za oddane głosy - i obiecujemy, że to nie jest nasze ostatnie słowo w tej sprawie ;) CDN.
KW

Decyzją Kapituły Konkursowej pod przewodnictwem Piotra Szprendałowicza – Członka Zarządu Województwa Mazowieckiego dla przyspieszonego pociągu relacji Warszawa – Skarżysko Kamienna – Warszawa uruchamianego od 14 grudnia przez Koleje Mazowieckie wybrano nazwę "Radomiak".
Przypomnijmy, że przez cały ubiegły tydzień trwała spontaniczna akcja mediów: Tygodnika Skarżyskiego, Radia Kielce i Portalu skarzysko24.pl namawiająca czytelników, radiosłuchaczy i użytkowników portalu do głosowania na związaną ze Skarżyskiem i północą regionu świętokrzyskiego nazwę "Kamienna". W imieniu swoim i naszych partnerów dziękujemy wszystkim za oddane głosy - i obiecujemy, że to nie jest nasze ostatnie słowo w tej sprawie ;) CDN.
KW












skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1