Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Wigilijne spotkanie świętokrzyskich mediów

W dniu dzisiejszym na zaproszenie Redakcji Radia Kielce przedstawiciele redakcji portalu skarzysko24.pl gościli na wigilijnym spotkaniu dziennikarzy i pracowników świętokrzyskich mediów, które odbyło się w studiu GRAM Radia Kielce. Spotkania wigilijne dziennikarzy i ludzi mediów organizowane przez rozgłośnię stały się już tradycją.

W spotkaniu, oprócz gospodarza - prezesa Radia Kielce Janusza Knapa i reprezentacji poszczególnych redakcji - udział wziął również ordynariusz diecezji kieleckiej - biskup Kazimierz Ryczan. Ksiądz biskup złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim ludziom słowa.

Po oficjalnych życzeniach, bardzo krótkich przemówieniach i biskupim błogosławieństwie, wszystkiego „naj“ życzyła sobie nawzajmem dziennikarska brać. Nie ważne w tym momencie było kto, gdzie pracuje, jaki program prowadzi i dla jakiego tytułu pisze.

Biały opłatek trzymany w dłoni, łamał wszelkie opory i niweczył uprzedzenia. Codzienna konkurencyjność mediów, która czasami przeradza się czasem w rosnące antypatie, została odłożona na bok. I dobrze. Bo przecież w tym czasie, kiedy jednamy się przy wigilijnym stole wszelkie waśnie i medialne wojny wstrzymane i powinny być zapomniane.
 












Ł.Danielski
pierwsin.png

 
 

wikary

- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
    Na naszym Fecebooku
    Redakcja
    ul. Paryska 232A/3
    26-110 Skarżysko-Kamienna
    +48 663 01 55 99
    +48 508 12 72 16
    kontakt@skarzysko24.pl
    Nota prawna

    Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

    Logowanie