Mamy nowego Komendanta
Z dniem 22 grudnia 2008 roku Świętokrzyski Komendant Wojewódzki Policji młodszy inspektor Mirosław Schossler powołał na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Skarżysku-Kamiennej podinspektora Wojciecha Przeździka, który w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Kielcach kierował Wydziałem zajmującym się zwalczaniem korupcji.
Dotychczasowy Komendant Powiatowy Policji w Skarżysku-Kamiennej młodszy inspektor Dariusz Duda pozostaje w dyspozycji Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji.




Nowy Komendant KPP w Skarżysku-Kamiennej - podinsp. Wojciech Przeździk
KW foto: MS












skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1