Będziemy z Owsiakiem w Warszawie (foto)
Z inicjatywy redakcji portalu skarzysko24.pl w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w studiu telewizyjnym stacji TVN po raz pierwszy weźmie udział delegacja ze Skarżyska-Kamiennej.
Reprezentacja naszej redakcji wybiera się do Warszawy, by w jednym z dwóch centrów dowodzenia Finałem móc podejrzeć to wyjątkowe wydarzenie "od kuchni".
W trakcie Finału przekażemy Jurkowi Owsiakowi pamiatkę ze Skarżyska - podarowaną przez Prezydenta Romana Wojcieszka. - Na konto WOŚP przekazałem wspaniały i unikatowy obraz ceramiczny symbolizujący logo 85-lecia Skarżyska-Kamiennej. Chcieliśmy w ten sposób, aby Skarżysko włączyło się w tą akcję - powiedział prezydent.
Zastępca Prezydenta Zdzisław Kobierski w imieniu Prezydenta
przekazuje pamiątkę dla Jurka Owsiaka na nasze ręce

przekazuje pamiątkę dla Jurka Owsiaka na nasze ręce
Relacje z Finału WOŚP z Warszawy, i oczywiście ze Skarżyska już w niedzelę w naszym portalu.
Serdecznie zapraszamy!
KW, Foto:BW













skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1