Koniec Świata i ZMŻ w Semaforze (foto)
W dniu wczorajszym w Klubie Muzycznym Semafor w Skarżysku odbył się długo oczekiwany koncert zespołu "Koniec Świata" oraz "Zabili Mi Żółwia" .
Choć impreza rozpoczęła się z prawie dwugodzinnym opóźnieniem (przyczyną był wypadek na krajowej siódemce oraz awaria samochodu zespołu "Zabili Mi Żółwia") nikt z publiczności nie zamierzał zrezygnować z zabawy.
Maksimum pozytywnej energii i tłumy ludzi - tak można określić ten koncert. Nie było osoby, która bez emocji odbierałaby ich występ. Publiczność jak i obsługa techniczna bujała się w rytm skocznej muzyki.Oba zespoły pokazały klasę - choć muzycznie nie są wirtuozami to jednak enegia z jaką emanują oraz bezpretensjonalność zmuszają do wyrobienia w słuchaczu natychmiastowej sympatii wobec muzyków.
Koncert udany - na dowód kilka fotek z koncertu:









Zabili Mi Żółwia



Choć impreza rozpoczęła się z prawie dwugodzinnym opóźnieniem (przyczyną był wypadek na krajowej siódemce oraz awaria samochodu zespołu "Zabili Mi Żółwia") nikt z publiczności nie zamierzał zrezygnować z zabawy.
Maksimum pozytywnej energii i tłumy ludzi - tak można określić ten koncert. Nie było osoby, która bez emocji odbierałaby ich występ. Publiczność jak i obsługa techniczna bujała się w rytm skocznej muzyki.Oba zespoły pokazały klasę - choć muzycznie nie są wirtuozami to jednak enegia z jaką emanują oraz bezpretensjonalność zmuszają do wyrobienia w słuchaczu natychmiastowej sympatii wobec muzyków.
Koncert udany - na dowód kilka fotek z koncertu:
Koniec Świata









Zabili Mi Żółwia



Foto: M. Leduchowska
Inne spojrzenie na imprezę:











Foto: M.Świtek












skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1