Lustro i Bruno Schulz w Semaforze (foto)
W sobotę - 7 marca - w Semaforze odbył się kameralny koncert 2 zespołów: Lustro i Bruno Schulz.
Przez ponad godzinę Lustro bawiło nas swoim rockowym brzmieniem i bardzo lirycznymi, głębokimi tekstami. Świetnie też zaprezentowali cover The Cranberries „Zombie”, który szczególnie przypadł publiczności do gustu.
Przez ponad godzinę Lustro bawiło nas swoim rockowym brzmieniem i bardzo lirycznymi, głębokimi tekstami. Świetnie też zaprezentowali cover The Cranberries „Zombie”, który szczególnie przypadł publiczności do gustu.








Po nich na scenę weszli mistrzowie wizualizacji. Przy totalnie zgaszonym świetle rozległy się syntetyczne dźwięki a przed oczami zgromadzonych pojawiały się najróżniejsze obrazy w całej gamie barw.












M. Leduchowska













skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1