Wyciek z cysterny na terenie PKP
W niedzielę wieczorem na terenie należącym do PKP doszło do wycieku niegroźnej substancji z cysterny.
Około godz. 20.40 komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Skarżysku-Kamiennej otrzymała zgłoszenie o wycieku z cysterny płynnego nawozu sztucznego. Jak poinformował nas aspirant Krzysztof Szumielewicz jest to substancja, która nie zagraża środowisku naturalnemu ani mieszkańcom miasta.
- Cysterna została przestawiona na boczne tory PKP. Ruch kolejowy na trasie Skarżysko-Warszawa odbywa się swobodnie. Na chwilę obecną nie wiadomo jak doszło do wycieku i jaka ilość substancji wydostała się na zewnątrz - dodał strażak.
Na miejscu pracowały cztery jednostki Państwowej Straży Pożarnej.
M.Świtek / D.S.

Około godz. 20.40 komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Skarżysku-Kamiennej otrzymała zgłoszenie o wycieku z cysterny płynnego nawozu sztucznego. Jak poinformował nas aspirant Krzysztof Szumielewicz jest to substancja, która nie zagraża środowisku naturalnemu ani mieszkańcom miasta.
- Cysterna została przestawiona na boczne tory PKP. Ruch kolejowy na trasie Skarżysko-Warszawa odbywa się swobodnie. Na chwilę obecną nie wiadomo jak doszło do wycieku i jaka ilość substancji wydostała się na zewnątrz - dodał strażak.
Na miejscu pracowały cztery jednostki Państwowej Straży Pożarnej.
M.Świtek / D.S.












skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1