Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Wyciek z cysterny na terenie PKP

W niedzielę wieczorem na terenie należącym do PKP doszło do wycieku niegroźnej substancji z cysterny.

Około godz. 20.40 komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Skarżysku-Kamiennej otrzymała zgłoszenie o wycieku z cysterny płynnego nawozu sztucznego. Jak poinformował nas aspirant Krzysztof Szumielewicz jest to substancja, która nie zagraża środowisku naturalnemu ani mieszkańcom miasta.

- Cysterna została przestawiona na boczne tory PKP. Ruch kolejowy na trasie Skarżysko-Warszawa odbywa się swobodnie. Na chwilę obecną nie wiadomo jak doszło do wycieku i jaka ilość substancji wydostała się na zewnątrz - dodał strażak.

Na miejscu pracowały cztery jednostki Państwowej Straży Pożarnej.

M.Świtek / D.S.

pierwsin.png

Radar

- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
    Na naszym Fecebooku
    Redakcja
    ul. Paryska 232A/3
    26-110 Skarżysko-Kamienna
    +48 663 01 55 99
    +48 508 12 72 16
    kontakt@skarzysko24.pl
    Nota prawna

    Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

    Logowanie