ialert:Wypadek na Piłsudskiego (foto)
Około godziny 11:00 na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego z ul. Grotgera i Południową doszło do potrącenia rowerzysty przez samochód osobowy. Po rowerzystę natychmiast przyjechała karetka pogotowia. Poszkodowany przebywa obecnie w skarżyskim szpitalu, a jego stan jest określany jako ciężki. Na miejscu wypadku pracują teraz policjanci.
Apelujemy o rozwagę podczas prowadzenia pojazdów. W przedświątecznym zgiełku i wiosennym rozkojarzeniu, bardzo łatwo jest o tragedię.

Apelujemy o rozwagę podczas prowadzenia pojazdów. W przedświątecznym zgiełku i wiosennym rozkojarzeniu, bardzo łatwo jest o tragedię.

ML














skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1