Na 'jajeczku' u prezydenta (foto)
Jak co roku reprezentanci mediów powiatu skarżyskiego zostali zaproszeni na świąteczne spotkanie z prezydentem Romanem Wojcieszkiem oraz jego zastępcami Zdzisławem Kobierskim i Grzegorzem Małkusem.
Prezydenci przekazali wszystkim zebranym życzenia spokoju, radości i odrobiny wytchnienia od codziennego zgiełku i natłoku zajęć. Nie obyło się bez tradycyjnego podzielenia się świątecznym jajkiem.





ML Foto: ML

Prezydenci przekazali wszystkim zebranym życzenia spokoju, radości i odrobiny wytchnienia od codziennego zgiełku i natłoku zajęć. Nie obyło się bez tradycyjnego podzielenia się świątecznym jajkiem.

















skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1