Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Skończył na drzewie (foto)

Dzisiaj w nocy w Skarżysku-Kamiennej na ul.Niepodległości doszło do wypadku, gdzie kierujący samochodem marki „Volvo” 30-letni mężczyzna, mieszkaniec Skarżyska Kamiennej jadąc ul.Niepodległości wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Okazało się, że był nietrzeźwy.


Do zdarzenia drogowego doszło dzisiaj w nocy o godz. 0:40 na ul. Niepodległości. Mężczyzna kierujący samochodem marki „Volvo” nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu, i uderzył w drzewo - wyrywając je. Jak się okazało 30 letni kierowca „Volva” był nietrzeźwy miał ponad 2 promile alkoholu w organiźmie.

Został odwieziony do Szpitala Miejskiego w Skarżysku Kamiennej, z ogólnymi potłuczeniami i pozostał na obserwacji na oddziale chirurgicznym .Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie przed Sądem, może grozić mu nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Policja bada wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

kpp.jpg

wikary

- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
    Na naszym Fecebooku
    Redakcja
    ul. Paryska 232A/3
    26-110 Skarżysko-Kamienna
    +48 663 01 55 99
    +48 508 12 72 16
    kontakt@skarzysko24.pl
    Nota prawna

    Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

    Logowanie