Skończył na drzewie (foto)
Dzisiaj w nocy w Skarżysku-Kamiennej na ul.Niepodległości doszło do wypadku, gdzie kierujący samochodem marki „Volvo” 30-letni mężczyzna, mieszkaniec Skarżyska Kamiennej jadąc ul.Niepodległości wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Okazało się, że był nietrzeźwy.

Do zdarzenia drogowego doszło dzisiaj w nocy o godz. 0:40 na ul. Niepodległości. Mężczyzna kierujący samochodem marki „Volvo” nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu, i uderzył w drzewo - wyrywając je. Jak się okazało 30 letni kierowca „Volva” był nietrzeźwy miał ponad 2 promile alkoholu w organiźmie.
Został odwieziony do Szpitala Miejskiego w Skarżysku Kamiennej, z ogólnymi potłuczeniami i pozostał na obserwacji na oddziale chirurgicznym .Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie przed Sądem, może grozić mu nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Policja bada wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Do zdarzenia drogowego doszło dzisiaj w nocy o godz. 0:40 na ul. Niepodległości. Mężczyzna kierujący samochodem marki „Volvo” nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu, i uderzył w drzewo - wyrywając je. Jak się okazało 30 letni kierowca „Volva” był nietrzeźwy miał ponad 2 promile alkoholu w organiźmie.
Został odwieziony do Szpitala Miejskiego w Skarżysku Kamiennej, z ogólnymi potłuczeniami i pozostał na obserwacji na oddziale chirurgicznym .Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie przed Sądem, może grozić mu nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Policja bada wszystkie okoliczności tego zdarzenia.













skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1