Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Otwarcie Orlika 2012

Nowoczesne boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki, boisko do koszykówki oraz siatkówki plażowej wraz z trybunami, a także rampa dla skaterów – wszystkie obiekty wybudowane w ramach Programu „Moje Boisko - Orlik 2012" od dzisiaj  jest dostępne dla mieszkańców Skarżyska-Kamiennej.

W uroczystym otwarciu kompleksu sportowego, które odbędzie się o godzinie 11:00 udział  oprócz mieszkańców naszego miasta weźmą udział przedstawiciele władz wojewódzkich, powiatowych i miejskich, a także parlamentarzyści. Uroczystemu otwarciu towarzyszą pierwsze imprezy sportowe  - m.in. turnieje w grach zespołowych o Puchar Prezydenta Miasta (od godziny 10:00) oraz turniej w piłce nożnej samorządowców (od godz. 12:00).

Program „Moje Boisko - Orlik 2012" zakłada budowę ogólnodostępnych, bezpłatnych kompleksów boisk sportowych wraz z szatniami i zapleczem socjalnym w każdej gminie na terenie całego kraju. Założeniem Programu jest udostępnienie dzieciom i młodzieży nowoczesnej infrastruktury sportowej w celu aktywnego uprawiania sportu. Nowoczesny kompleks  sportowy w Skarżysku-Kamienej powstał przy ulicy Sienkiewicza.

KW
pierwsin.png

wikary

- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
    Na naszym Fecebooku
    Redakcja
    ul. Paryska 232A/3
    26-110 Skarżysko-Kamienna
    +48 663 01 55 99
    +48 508 12 72 16
    kontakt@skarzysko24.pl
    Nota prawna

    Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

    Logowanie