Kandydaci PiS do PE w Skarżysku(foto+audio)
16 maja 2009 o godzinie 16:30 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbyło się spotkanie wyborcze kandydatów do PE z list Prawa i Sprawiedliwości z mieszkańcami Skarżyska.
Do sali konferencyjnej MCK na spotkanie ze znanymi (Z.Ziobro,P.Kowal) i mniej znanymi (B.Bartuś, J.Włosowicz) politykami PiS przybyło liczne grono symaptyków partii, a także przedstawiciele władz miasta i powiatu.
W spotkaniu z mieszkańcami oprócz wcześniej wspomnianych kandydatów do PE z list PiS, udział wzięli również m.in. poseł A. Bętkowski, poseł M.Zuba, poseł K.Lipiec i poseł P.Gosiewski.
O czym mówiono? - zapraszamy do wysłuchania wystąpień ...
Do sali konferencyjnej MCK na spotkanie ze znanymi (Z.Ziobro,P.Kowal) i mniej znanymi (B.Bartuś, J.Włosowicz) politykami PiS przybyło liczne grono symaptyków partii, a także przedstawiciele władz miasta i powiatu.
W spotkaniu z mieszkańcami oprócz wcześniej wspomnianych kandydatów do PE z list PiS, udział wzięli również m.in. poseł A. Bętkowski, poseł M.Zuba, poseł K.Lipiec i poseł P.Gosiewski.
O czym mówiono? - zapraszamy do wysłuchania wystąpień ...




Przemysław Gosiewski:
{mp3}ziobro_15_05_09_01{/mp3}


Zbigniew Ziobro:
{mp3}ziobro_15_05_09_02{/mp3}

Paweł Kowal:
{mp3}ziobro_15_05_09_03{/mp3}
Jacek Włosowicz:
{mp3}ziobro_15_05_09_04{/mp3}
Barbara Bartuś:
{mp3}ziobro_15_05_09_05{/mp3}
Niestety gościom nie można było zadawać pytań. Według prowadzącego spotkanie posła A.Bętkowskiego - w związku z brakiem czasu (zaplanowane kolejne spotkanie w Starachowicach).
KW Foto: M.Leduchowska Audio: Monter













skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1