RR HC Party - dzień pierwszy (foto)
W Skarżysku-Kamiennej rozpoczął się VII Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Road Runners 2009. W dniach od 29 do 31 maja Skarżysko-Kamienna będzie gościć motocyklistów z całej Polski. Od godzin popołudniowych na skarżyskich ulicach słychać było warkot silników motocyklowych. Wszyscy udawali się w kierunku ośrodka wypoczynkowego ,,Rejów” by tam zgłosić swój udział w VII zlocie.
Organizatorzy zlotu zadbali o oprawę muzyczną przez najbliższe dni w ośrodku wypoczynkowym Rejów w popularnej ,,muszli” zagra, aż 9 kapel. W piątek zagrali między innymi: Carrion, The Removal Machine, Totentanz, Złe Psy oraz Lipali.
Najciekawszym dniem zlotu będzie sobota. Wtedy to o godzinie 12.00 motocykliści wyruszą na swoich maszynach pod Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku, aby tam na miejscu zaprezentować część konkurencji zlotowych. Atrakcją z pewnością będzie pokaz Stunt’u w wykonaniu vice-mistrza Europy.
Najciekawszym dniem zlotu będzie sobota. Wtedy to o godzinie 12.00 motocykliści wyruszą na swoich maszynach pod Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku, aby tam na miejscu zaprezentować część konkurencji zlotowych. Atrakcją z pewnością będzie pokaz Stunt’u w wykonaniu vice-mistrza Europy.
Po pokazach kolejna porcja dobrej muzyki. Tym razem w rejowskiej ,,muszli” zagrają: 4 Szmery, Izotop, Cree oraz Mech na 20.00 organizatorzy zaplanowali ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród.
Warto zaznaczyć, że odbędzie się również licytacja srebrnych odznak Road Runners. Wszystko po to, aby zebrać pieniądze na operację nogi 13-letniej dziewczynki ze Śląska.
Przedstawiamy fotorelację z pierwszego dnia zlotu:





































... później Totentanz...



i Złe Psy...






Koncerty trwały do samego rana

po 03:00 nad ranem wystąpił zespół Lipali









Road Runners jest najstarszym polskim klubem motocyklowym. Przez lata istnienia stał się klubem ogólnopolskim skupiający wokół siebie takie miasta jak: Będzin, Zabrze, Jaworzno, Głubczyce, Lublin, Skarżysko-Kamienna, Koszalin, Białystok oraz Jędrzejów. Powstał również pierwszy zagraniczny oddział Chicago Prospect Chapter oraz grupa supportowa RR Support Crew Austria na terenie Wiednia.
Patronem medialnym VII Międzynarodowego Zlotu Road Runners jest portal www.skarzysko24.pl
M.Busiek, Foto: M.Busiek, M. Leduchowska

Warto zaznaczyć, że odbędzie się również licytacja srebrnych odznak Road Runners. Wszystko po to, aby zebrać pieniądze na operację nogi 13-letniej dziewczynki ze Śląska.
Przedstawiamy fotorelację z pierwszego dnia zlotu:





Od godzin popołudniowych do ośrodka wypoczynkowego Rejów przyjeżdżały kolejne jednoślady








Miłośnicy jednośladów z pewnością nie mogli narzekać


Goście z Litwy zaopatrywali się w pamiątki




Tomasz Lipnicki rozmawiał ze znajomymi oraz przygotowywał się do występu na koniec wieczoru

Pierwsza zagrała radomska grupa CARRION



Publiczność zgromadzona wokół ,,muszli" szybko poderwała się do tańca

Ostatnie ustalenia



gitarzysta z CARRIONu- Mariusz Wiązowski


oraz wokalista zespołu- Grzesiek Kowalczyk



Przybyli również i Wikingowie

Kolejnym zespołem, który zagrał w ,,muszli" był- The Removal Machine...




... później Totentanz...



i Złe Psy...






Koncerty trwały do samego rana

po 03:00 nad ranem wystąpił zespół Lipali









Road Runners jest najstarszym polskim klubem motocyklowym. Przez lata istnienia stał się klubem ogólnopolskim skupiający wokół siebie takie miasta jak: Będzin, Zabrze, Jaworzno, Głubczyce, Lublin, Skarżysko-Kamienna, Koszalin, Białystok oraz Jędrzejów. Powstał również pierwszy zagraniczny oddział Chicago Prospect Chapter oraz grupa supportowa RR Support Crew Austria na terenie Wiednia.
Patronem medialnym VII Międzynarodowego Zlotu Road Runners jest portal www.skarzysko24.pl
M.Busiek, Foto: M.Busiek, M. Leduchowska












skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1