ialert: Wypadek na E77 (foto)
W godzinach popołudniowych na drodze S7, na wysokości stacji paliw BLISKA doszło do poważnie wyglądającego wypadku. Osobowy ford, wpadł w poślizg i uderzył w ciężarówkę. Ruch w kierunku Warszawy został wstrzymany na jakiś czas, ale korek z czasem się szybko rozładował. Rozbitego, czerwonego Forda Escorta kombi zabrała laweta. Kierowcy nic się nie stało.
















skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1