Wielki dzień... !!! (foto)

Dzisiaj o godzinie 16:00 w strugach czerwcowego deszczu, przy marcowej temperaturze około 10 stopni uroczyste TAK, które związało ich na całe życie powiedzieli sobie Szpilka i Monter. Aż się łezka w oku kręci... ehhh....
Wszyscy życzymy im tylko słonecznych dni, codzienności o zapachu truskawek, wieczorów nasączonych lekką nutką dekadencji i nocy gorących jak kiełbaski z grilla...
Team s24














skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1