Muzyką Do Nieba (foto)
Wczoraj w Skarżysku-Kamiennej odbył się II Integracyjny Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej „Muzyką do Nieba”.
Festiwal miał być okazją do prezentacji dorobku artystycznego podopiecznych ze skarżyskich placówek dla osób niepełnosprawnych oraz twórczości chrześcijańskiej w wykonaniu katolickich zespołów młodzieżowych.
Podopieczni skarżyskich placówek dla osób niepełnosprawnych zaprezentowali się na scenie Miejskiego Centrum Kultury (z powodu deszczu przeniesiono tam pokazy, które miały odbyć się według planu na scenie przed SMBO). Na scenie przed Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej zaprezenotowały się natomiast zespoły rywalizujące o nagrody - główną i publiczności. Nagrodę główną zdobył Michał Bojczuk ze Skarżyska-Kamiennej, nagrodę publiczności zdobył zespół Za Dziesięć Dziesiąta. Na zakończenie festiwalu wystąpił Mietek Szcześniak.
Festiwal miał być okazją do prezentacji dorobku artystycznego podopiecznych ze skarżyskich placówek dla osób niepełnosprawnych oraz twórczości chrześcijańskiej w wykonaniu katolickich zespołów młodzieżowych.
Podopieczni skarżyskich placówek dla osób niepełnosprawnych zaprezentowali się na scenie Miejskiego Centrum Kultury (z powodu deszczu przeniesiono tam pokazy, które miały odbyć się według planu na scenie przed SMBO). Na scenie przed Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej zaprezenotowały się natomiast zespoły rywalizujące o nagrody - główną i publiczności. Nagrodę główną zdobył Michał Bojczuk ze Skarżyska-Kamiennej, nagrodę publiczności zdobył zespół Za Dziesięć Dziesiąta. Na zakończenie festiwalu wystąpił Mietek Szcześniak.
Głównym sponsorem imprezy była firma Wtórpol.
Foto: M.Majda













skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1