Przedszkole w nowej szacie (foto)
W dniu dzisiejszym dokonano oficjalnego odbioru inwestycji - termomodernizacji budynku Przedszkola Publicznego nr 10 ul. Okrzei 4 w Skarżysku-Kamiennej. Odbioru technicznego dokonali przedstawiciele inwestora - Urzędu Miasta Skarżyska-Kamiennej w obecności, Inspektorów Nadzoru, dyrekcji placówki i przedstawicieli wykonawcy - spółki Expol-Bis.
Przedszkole nr 10 jest kolejnym po MCK-u i ZSP nr 1 budynkiem docieplonym w naszym mieście w ramach programu termomodernizacji budynków użyteczności publicznej realizowanego ze środków miasta i Funduszy Norweskich.
Co ciekawe, ocieplenie przedszkola było możliwe dzięki bardzo korzystnym cenom termomodernizacji ZSP nr 1 i MCK - pieniądze "zaoszczędzone" w postępowaniu przetargowym (różnica pomiędzy kosztem projektowanym, a rzeczywistym) mogły zostać przeznaczone na kolejne inwestycje (również termmodernizacja Przedszkola Publicznego nr 12 ul. Sportowa 34).
Koszt termmoodernizacji przedszkola PP nr 10 zamknął się kwotą 588 tys. PLN.
Przedszkole nr 10 jest kolejnym po MCK-u i ZSP nr 1 budynkiem docieplonym w naszym mieście w ramach programu termomodernizacji budynków użyteczności publicznej realizowanego ze środków miasta i Funduszy Norweskich.
Co ciekawe, ocieplenie przedszkola było możliwe dzięki bardzo korzystnym cenom termomodernizacji ZSP nr 1 i MCK - pieniądze "zaoszczędzone" w postępowaniu przetargowym (różnica pomiędzy kosztem projektowanym, a rzeczywistym) mogły zostać przeznaczone na kolejne inwestycje (również termmodernizacja Przedszkola Publicznego nr 12 ul. Sportowa 34).
Koszt termmoodernizacji przedszkola PP nr 10 zamknął się kwotą 588 tys. PLN.




KW













skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1