Powybijał szyby...
Dzisiaj w samo południe mieszkanka Skarżyska-Kamiennej powiadomiła policję, że nieznany sprawca na parkingu przy ul. Niepodległości dokonał uszkodzenia jej samochodu (Ford Escort ). Sprawca wybił dwie szyby boczne, straty oceniono na 500 zł.
Postępowanie w sprawie prowadzi KPP w Skarżysku Kamiennej.
Atom

Postępowanie w sprawie prowadzi KPP w Skarżysku Kamiennej.
Atom












skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1