Urządzą zieleń na nowo (wizualizacje - cd)
W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o wynikach przetargu na urządzenie na nowo czterech zieleńców w Skarżysku. (>>) Uporządkowany teren, przemyślany projekt i nowe rośliny - tak wkrótce będą wyglądały tereny zielone: przy skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego - Krasińskiego, przy ul. Asnyka obok Szkoły Podstawowej Nr 1, przy ul. Tysiąclecia przy pomniku Harcerza i przed CKP.
Miasto idzie "za ciosem" - ogłosiło przetarg na wykonanie zagospodarowania zieleni w kolejnych dwóch lokalizacjach: skweru przy ul. Moniuszki oraz skweru przy ul. Zielnej.


Projekt zieleni na skwerze przy ul.Moniuszki (Moniuszki/Pułaskiego)


Projekt zieleni na skwerze przy ul.Zielnej


Projekt zieleni na skwerze przy ul.Moniuszki (Moniuszki/Pułaskiego)


Przetarg rozstrzygnięty zostanie na początku sierpnia, termin realizacji do 30.09 2009.
KW Projekt zieleni wykonała firma Agapant













skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1