Puma w Skarżysku?
Od kilku tygodni co rusz z mediów płyną informacje o pojawiającej się - to w Świętokrzyskiem, to na południu woj. mazowieckiego - pumie.
Dzisiaj służby miejskie zostały poinformowane o pojawieniu się pumy w okolicach ul. Grota-Roweckiego i ul.Ponurego w Skarżysku-Kamiennej. Zwierzę widziały dwie osoby - mieszkańcy tej ulicy. Obecnie te informacje są weryfikowane przez odpowiednie służby. Wkrótce więcej informacji.
KW

Dzisiaj służby miejskie zostały poinformowane o pojawieniu się pumy w okolicach ul. Grota-Roweckiego i ul.Ponurego w Skarżysku-Kamiennej. Zwierzę widziały dwie osoby - mieszkańcy tej ulicy. Obecnie te informacje są weryfikowane przez odpowiednie służby. Wkrótce więcej informacji.
KW












skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1