Komunikat MKS (otwarcie dla ruchu ul.Ekonomii i Żeromskiego)
MKS w Skarżysku-Kam. Sp. z o.o. informuje, że z dniem 13.08.2009r. w związku z otwarciem dla ruchu ul. Ekonomii przywraca się kursowanie autobusów linii nr: 5-7-9-10-13-14-16-17-18-21.
Również z dniem 13.08.2009r. w związku z otwarciem dla ruchu ul. Żeromskiego przywraca się kursowanie linii nr 14 ul. Moniuszki – Żeromskiego – Piłsudskiego.
Dział Ruchu MKS












skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1