ialert:Zapalił się samochód (foto)
Dziś w Skarżysku na ulicy 3-Maja doszło do zwarcia instalacji elektrycznej w samochodzie marki Skoda Felicja. Kierujący pojazdem poczuł w pewnym momencie zapach palonych przewodów. W dalszym etapie doszło do zapalenia komory silnika. Natychmiast na miejsce wezwano Straż Pożarną, która ugasiła skupisko ognia pod maską. Na szczęście nic nikomu się nie stało. Warto podkreślić szybką i sprawną akcję Strażaków.




Foto: marbus













skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1