Sięgnij po stypendium dla 'Żaczka'

Do 25 września 2009 r. Fundacja „Daj Szansę” przyjmuje wnioski o przyznanie stypendium z Programu Stypendialnego “Żaczek”. O stypendium te mogą ubiegać się uczniowie liceów ogólnokształcących oraz techników, zamieszkali na terenie powiatu skarżyskiego, którzy:
- na świadectwie promocyjnym w roku szkolnym 2008/2009 osiągnęli średnią ocen co najmniej 5,0.
- są finalistami konkursów i olimpiad przedmiotowych na szczeblu co najmniej wojewódzkim lub mają udokumentowane inne szczególne osiągnięcia w różnych dziedzinach naukowej, artystycznej, literackiej, sportowej.
- charakteryzują się nienaganną postawą, są aktywni społecznie, działają na rzecz swojego środowiska (udokumentowane przykłady działalności np. zdjęcia, dyplomy)
- średnie dochody (netto) na członka rodziny nie przekraczają 1500 zł.
Jest to już czwarta edycja „Żaczka” – programu realizowanego przez Fundację „Daj Szansę” wspieranego przez Fundację im. Stefana Batorego za pośrednictwem "Stowarzyszenia Świętokrzyski Fundusz Lokalny". UWAGA! Kandydaci ubiegający się o stypendium z Programu Stypendialnego „Żaczek” nie mogą pobierać stypendiów z innych źródeł.
Szczegóły przyznawania stypendium określone są w REGULAMINIE (PDF)
Wnioski o przyznanie stypendium należy składać do 25.09.2009 r. w siedzibie Fundacji, ul. Konarskiego 20 pok. 104.
Wiosek o przyznanie stypendium (PDF)
Oświadczenie o sytuacji materialnej (PDF)
Jolanta Jagiełło












skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1