Wieczór z kabaretami (foto)
Dzisiaj w Miejskim Centrum Kultury odbył się wieczór kabaretowy - będący zwieńczeniem trzydniowych "Poligonów Kabaretowych" - przygotowań zupełnie nowego programu w formule "Premiery w trzy dni". Taki ambitny cel przed sobą postawiły: skarżyski Kabraret Weźrzesz, Kabaret Ucho z Piotrkowa Trybunalskiego, a także przedstawiciele Kabaretu Chwilowo Kaloryfer z Rybnika.
Poligony wymyślili członkowie Kabaretu Weźrzesz, a pomysł był prosty - spotkać się, urządzić burzę mózgów i przygotować sekcze, które złożą się na zupełnie nowy program kabaretowy.
Poligony wymyślili członkowie Kabaretu Weźrzesz, a pomysł był prosty - spotkać się, urządzić burzę mózgów i przygotować sekcze, które złożą się na zupełnie nowy program kabaretowy.
Sala konferencyjna w MCK wypełniła się po brzegi widzami spragnionymi dużej dawki humoru. Osoby, które zdecydowały się na spędzenie niedzielnego wieczoru w MCK z pewnością tej decyzji nie żałowały. Wieczór w MCK był bowiem doskonałą okazją do zobaczenia Kabaretu Weźrzesz (Aneta Kwapisz, Mikołaj Kwaśniak i Jarek Pająk) - kabaretu o wyrobionej marce, którego poczucie humoru doceniają widzowie na scenach w całym kraju - w świetnym towarzystwie. Dobra rozrywka, ciekawa formuła.
Fotorelacja:

Kabaret Weźrzesz...



Kabaret Ucho...


























Marcin Wojciech z Kabaretu ,,Chwilowo Kaloryfer"


KW Foto: Mariusz Busiek, Łukasz Danielski













skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1