Renowacja pomnika (foto)
Obecnie zostały zakończone prace remontowe przy pomniku ku czci 75 Polaków, rozstrzelanych w 1944 roku - przy ulicy Niepodległości, oficjalnie nazywanym “Pomnikiem egzekucji w 1944 r.”. 19 października 2009 roku na pomniku została zamontowana nowa tablica upamiętniająca ten straszny mord sprzed lat.
W dniu 12.08.2009r. w Skarżysku – Kamiennej została podpisana umowa na remont “Pomnika egzekucji w 1944 r.” z firmą F.U.H ,, MAGNOLIA” ze Skarżyska-Kamiennej. Od tego czasu trwały prace remontowe. Prace zostały zakończone 20 października. Całkowity koszt remontu wyniósł 16.543,20 zł. Przypominamy, że pomnik został odsłonięty w 1958 roku.
Tak było przed remontem

Tak jest teraz















skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1