Kwestowali w Bliżynie...
W dniach 31 października i 1 listopada 2009 roku na Cmentarzu Parafialnym w Bliżynie została przeprowadzona kwesta na renowację ogrodzenia kościółka św. Zofii w Bliżynie. Kwestowali członkowie i sympatycy Towarzystwa Przyjaciół Bliżyna. Zebrano łącznie 5879,75 złotych, 3,1 euro oraz 1 dolara USA.
Ofiarodawcom serdecznie dziękujemy!
Marzena Jeżewska-Boczek
Urząd Gminy w Bliżynie













skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1