Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Sukces fotoreportera s24 (foto)

Miło nam poinformować, że nasz redakcyjny kolega - Krystian Dróżdż został laureatem II edycji konkursu fotograficznego pt. "Życie jest piękne" organizowanego przez Prezydenta Miasta Kielce Wojciecha Lubawskiego i Związek Polskich Artystów Fotografików, Okręg Świętokrzyski (konkurs fotograficzny o największej puli nagród w kraju).

Nagrodzona fotografia

Do konkursu prace zgłosiło 257 autorów,  następnie do półfinału zakwalifikowano 24 fotografie, z których komisja wskazała 12 najlepszych jej zdaniem. Jurorami konkursu byli m.in. piosenkarz Andrzej Piasek Piaseczny, reżyser Dominik Rakoczy, aktor Edward Kusztal i ksiądz Paweł Tkaczyk - dyrektor Muzeum Diecezjalnego w Kielcach.

Celem konkursu było powstanie zbioru prac fotograficznych, które na początku grudnia zawisną w podświetlanych kasetonach zamontowanych na murach Kieleckiego Centrum Kultury. Zbiór fotografii będzie promować również kolekcjonerski kalendarz, wykonany z nagrodzonych prac fotograficznych,  zostanie również zorganizowana wystawa składająca się z 24 prac nominowanych oraz nagrodzonych, która będzie prezentowana w galeriach na terenie kraju.

W imieniu całej redakcji - Krystian GRATULACJE!

KW
pierwsin.png

wikary

- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
    Na naszym Fecebooku
    Redakcja
    ul. Paryska 232A/3
    26-110 Skarżysko-Kamienna
    +48 663 01 55 99
    +48 508 12 72 16
    kontakt@skarzysko24.pl
    Nota prawna

    Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

    Logowanie