Studenci SWSPiZ oddali krew (foto)
W Wydziale Zamiejscowym Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w dniu dzisiejszym zorganizowano zbiórkę krwi. Uczelnia włączyła się w ten sposób w akcję "Krew darem życia". Ponad sześćdziesięciu studentów zapisało się do oddania krwi, niestety z powodu chorób i przeziębień krew ostatecznie oddało ponad dwadzieścia osób.
- Cieszę się, że Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania mogła włączyć się w tak pożyteczną akcję. Była to pierwsza tego typu akcja zorganizowana na terenie szkoły, ale z pewnością nie ostatnia - powiedział Andrzej Kazanowski, dyrektor Wydziału Zamiejscowego SWSPiZ w Skarżysku-Kamiennej.
- Szkoła zastanawia się nad stworzeniem specjalnej grupy krwiodawców podobnej do tych z zakładów pracy, dzięki czemu możliwe będzie określenie ile litrów krwi udało się zebrać od studentów SWSPiZ - powiedziała Ewa Cieślik koordynator akcji z ramienia SWPSiZ.
Organizatorzy mają nadzieję, że akcje zbiórki krwi uda się organizować cyklicznie.
- Szkoła zastanawia się nad stworzeniem specjalnej grupy krwiodawców podobnej do tych z zakładów pracy, dzięki czemu możliwe będzie określenie ile litrów krwi udało się zebrać od studentów SWSPiZ - powiedziała Ewa Cieślik koordynator akcji z ramienia SWPSiZ.
Organizatorzy mają nadzieję, że akcje zbiórki krwi uda się organizować cyklicznie.




























skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1