Twarz Grupy GT 2010 - rozstrzygnięcie
Pod koniec listopada, wspólnie z Grupą GT portal skarzysko24.pl ogłosił konkurs mający wyłonić modelkę - Twarz Grupy GT 2010, której wizerunek publikowany będzie w różnych mediach w celu promocji firmy.
Konkurs miał charakter otwarty i mogła wziąć w nim udział każda zainteresowana pełnoletnia dziewczyna (organizatorzy dopuścili do udziału w konkursie również dziewczęta niepełnoletnie w wieku powyżej 16 roku życia, pod warunkiem wyrażenia zgody na udział w konkursie przez rodziców).
Termin nadsyłania zgłoszeń w konkursie minął 12 grudnia. Na konkurs wpłynęło 13 zgłoszeń - m.in. od dziewczyn ze Skarżyska-Kamiennej, Starachowic, Ostrowca Świętokrzyskiego i ... Krynicy :).
Wczoraj Jury w składzie: Tadeusz Glita - Właściel Grupy GT, Robert Pajek - Dyrektor Grupy GT, Agnieszka Adamczyk - Grupa GT, Zdzisław Kobierski - Zastępca Dyrektora Zarządu EC Skarżysko-Kamienna, Konrad Wikarjusz - RN skarzysko24.pl, Mariusz Busiek - Z-ca RN skarzysko24.pl, Krystian Dróżdż - Fotograf / skarzysko24.pl i GI Grupy GT dokonali wyboru Twarzy Grupy GT 2010.
Zwyciężyła Małgorzata Pniak ze Skarżyska-Kamiennej, drugie miejsce zajęła Dagmara Palczewska z Krynicy, a trzecie Dominika Mosiołek ze Skarżyska-Kamiennej.
Zwyciężczyni konkursu w najbliższym czasie weźmie udział w specjalnej tematycznej sesji fotograficznej do portfolio (+ honorarium). Zwyciężczyni otrzyma zaproszenie do wzięcia udziału w imprezach promocyjnych Grupy GT, a jej wizerunek pojawi się na materiałach promocyjnych Grupy GT. Dla dziewcząt, które zajęły drugie i trzecie miejsce organizator przewidział nagrody rzeczowe.
Wręczenie nagród i prezentacja materiałów z sesji odbędzie się podczas uroczystego bankietu - 05 stycznia 2010. Relacja - oczywiście w naszym portalu.
Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za wzięcie udziału w konkursie, a laureatkom serdecznie gratulujemy!
KW

Konkurs miał charakter otwarty i mogła wziąć w nim udział każda zainteresowana pełnoletnia dziewczyna (organizatorzy dopuścili do udziału w konkursie również dziewczęta niepełnoletnie w wieku powyżej 16 roku życia, pod warunkiem wyrażenia zgody na udział w konkursie przez rodziców).
Termin nadsyłania zgłoszeń w konkursie minął 12 grudnia. Na konkurs wpłynęło 13 zgłoszeń - m.in. od dziewczyn ze Skarżyska-Kamiennej, Starachowic, Ostrowca Świętokrzyskiego i ... Krynicy :).
Wczoraj Jury w składzie: Tadeusz Glita - Właściel Grupy GT, Robert Pajek - Dyrektor Grupy GT, Agnieszka Adamczyk - Grupa GT, Zdzisław Kobierski - Zastępca Dyrektora Zarządu EC Skarżysko-Kamienna, Konrad Wikarjusz - RN skarzysko24.pl, Mariusz Busiek - Z-ca RN skarzysko24.pl, Krystian Dróżdż - Fotograf / skarzysko24.pl i GI Grupy GT dokonali wyboru Twarzy Grupy GT 2010.
Zwyciężyła Małgorzata Pniak ze Skarżyska-Kamiennej, drugie miejsce zajęła Dagmara Palczewska z Krynicy, a trzecie Dominika Mosiołek ze Skarżyska-Kamiennej.
Zwyciężczyni konkursu w najbliższym czasie weźmie udział w specjalnej tematycznej sesji fotograficznej do portfolio (+ honorarium). Zwyciężczyni otrzyma zaproszenie do wzięcia udziału w imprezach promocyjnych Grupy GT, a jej wizerunek pojawi się na materiałach promocyjnych Grupy GT. Dla dziewcząt, które zajęły drugie i trzecie miejsce organizator przewidział nagrody rzeczowe.
Wręczenie nagród i prezentacja materiałów z sesji odbędzie się podczas uroczystego bankietu - 05 stycznia 2010. Relacja - oczywiście w naszym portalu.
Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za wzięcie udziału w konkursie, a laureatkom serdecznie gratulujemy!
CDN
KW













skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1