Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Jechał na "gazie" i ...

Wczoraj ok.  godz. 18:40 w miejscowości Bugaj doszło do wypadku.

Kierujący samochodem marki Skoda Felicja 59-latek nietrzeźwy (I - bad 1,26 mg/l, II bad - 2,29 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu) prawdopodobnie wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla samochodu Toyota Corolla,  którym kierował 56-letni mieszkaniec Skarżyska (trzeźwy) i doprowadził do zderzenia pojazdów. W wyniku zdarzenia kierowca Toyoty doznał urazu mostka.

Postępowanie prowadzi KPP Skarżysko-Kamienna.

Atom KPP
pierwsin.png


wikary

- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
    Na naszym Fecebooku
    Redakcja
    ul. Paryska 232A/3
    26-110 Skarżysko-Kamienna
    +48 663 01 55 99
    +48 508 12 72 16
    kontakt@skarzysko24.pl
    Nota prawna

    Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

    Logowanie