Otwarcie wystawy SKART (foto)
W dniu wczorajszym w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej otwarto wystawę poplenerową "Sandomierz 2009" przygotowaną przez Klub Skarżyskich Twórców SKART.
Na wystawie możemy obejrzeć prace (malarstwo - przede wszystkim pejzaże i rzeźbę) autorstwa m.in.: Edwarda Szwajewskiego, Barbary Obary, Anny Pająk, Jagody Grudzińskiej, Agnieszki Łuczyńskiej, Czesława Góralskiego, Tomasza Pędzicha, Romana Korneckiego i Andrzeja Szlęzaka.
Prace można oglądać w galerii MCK do 28.01.2010. Serdecznie zapraszamy.



















skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1