Napadli i wpadli...
Dzisiaj w Skarżysku doszło do napadu na kwestującego na rzecz Wielkiej Orkiestry Świąteczej Pomocy.
Kwestującemu przed kościołem na ul. Spółdzielczej 13-latkowi trzech równieśników wieku wyrwało puszkę. W puszcze znajdowało się ok. 100 PLN. Napastnicy zostali złapani przez policję po dwóch godzinach.
Sprawę prowadzi KPP w Skarżysku-Kamiennej.
Atom

Kwestującemu przed kościołem na ul. Spółdzielczej 13-latkowi trzech równieśników wieku wyrwało puszkę. W puszcze znajdowało się ok. 100 PLN. Napastnicy zostali złapani przez policję po dwóch godzinach.
Sprawę prowadzi KPP w Skarżysku-Kamiennej.
Atom












skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1