"Siódemka' zablokowana
Droga krajowa numer 7 z Kielc do Warszawy jest całkowicie zablokowana. W okolicy Skarżyska-Kamiennej, w miejscu budowy jednego z nowych wiaduktów, doszło do kolizji. W poprzek drogi stanęła naczepa samochodu ciężarowego. Nikt nie odniósł obrażeń, ale trasa jest całkowicie zablokowana.
W miejscu zdarzenia tworzą się gigantyczne korki. Policja nie jest w stanie przewidzieć jak długo potrwają utrudnienia. Do akcji przystąpiła straż pożarna, która usiłuje przywrócić ruch na "siódemce". Policja radzi korzystać z objazdu przez Końskie.
Radosław Podsiadły

W miejscu zdarzenia tworzą się gigantyczne korki. Policja nie jest w stanie przewidzieć jak długo potrwają utrudnienia. Do akcji przystąpiła straż pożarna, która usiłuje przywrócić ruch na "siódemce". Policja radzi korzystać z objazdu przez Końskie.
Radosław Podsiadły













skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1