Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Złota Kamera dla... (foto)

Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Skarżysku-Kamiennej miało miejsce rozstrzygnięcie plebiscytu "Złota Kamera Najlepszego Dyrektora Szkoły Ponadgimnazjalnej" organizowanego przez TV Dami. W dzisiejszym spotkaniu podsumowującym plebiscyt,  oprócz organizatorów i laureatów,  udział wzięli m.in. Starosta Jerzy Żmijewski i Wicestarosta Leszek Lepiarz.

W konkursie głosy można było oddawać na wszystkich  dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych - publicznych i prywatnych.  Głosy zbierano od 6 listopada 2009 roku do 10 stycznia 2010 roku. W zasadzie przez cały konkurs liderami konkursu byli - Piotr Lewandowski z I LO, Janusz Maciejewski z ZST, Zbigniew Sowa z Centrum Kształcenia Praktycznego, Teresa Jezierska z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3, Mirosława Lange z Centrum Edukacji Zawodowej i Sławomir Lewandowski z Centrum Kształcenia Awans. Po przeliczeniu wszystkich głosów (a było ich w sumie 2143) ustalono ostateczny kształt "pierwszej piątki".

Laureaci Plebiscytu Złota Kamera dla Najlepszego Dyrektora Szkoły Ponadgimnazjalnej:
1. Sławomir Lewandowski - Centrum Kształcenia Awans (39,4 % głosów)
2. Zbigniew Sowa - Centrum Kształcenia Praktycznego (37,2 % głosów)
3. Mirosława Lange - Centrum Edukacji Zawodowej
4. Teresa Jezierska - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3
5. Piotr Lewandowski - I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego
- Zaszczytne pierwsze miejsca w plebiscycie, świadczą o tym, że ciężka praca dyrektora została doceniona przez Państwa  uczniów i najbliższych współpracowników. Cieszycie się Państwo naprawdę dużym zaufaniem w swoich szkołach - tego serdecznie Państwu gratuluję. - powiedziała RN TV Dami Joanna Osiak-Kazanowska.

Zaskoczenia nie krył zwycięzca, Sławomir Lewandowski -  Znaleźć się w tak znamienitym gronie laureatów i to na pierwszym miejscu, to ogromne zaskoczenie, ale oczywiście bardzo mnie to cieszy. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie swoje głosy.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!




















MB KW foto:M.Busiek
pierwsin.png

wikary

- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
    Na naszym Fecebooku
    Redakcja
    ul. Paryska 232A/3
    26-110 Skarżysko-Kamienna
    +48 663 01 55 99
    +48 508 12 72 16
    kontakt@skarzysko24.pl
    Nota prawna

    Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

    Logowanie