"Dzień otwarty" w US Skarżysko
Urząd Skarbowy w Skarżysku-Kamiennej informuje -o trwającej akcji Szybki PIT.
W okresie składania zeznań rocznych, jak co roku, organizowana jest ogólnopolska akcja "Dzień otwarty" w urzędach skarbowych.
W związku z zamierzeniami akcji w celu przybliżenia podatnikom specyfiki pracy urzędu oraz pokazania, że urząd jest przyjazny podatnikom i otwarty na ich potrzeby - w dniu 6 marca 2010 r. (pierwsza sobota marca) w Urzędzie Skarbowym w Skarżysku-Kamiennej pracownicy udzielą wszystkim zainteresowanym osobom, wskazówek na temat wypełniania druków zeznań rocznych, a także poradzą jak rozwiązać inne problemy z zakresu prawa podatkowego.
W Urzędzie planowana jest również pracująca sobota w dniu 24 kwietnia 2010 r. w godzinach 9:00 - 13:00.
W okresie składania zeznań rocznych, jak co roku, organizowana jest ogólnopolska akcja "Dzień otwarty" w urzędach skarbowych.
W związku z zamierzeniami akcji w celu przybliżenia podatnikom specyfiki pracy urzędu oraz pokazania, że urząd jest przyjazny podatnikom i otwarty na ich potrzeby - w dniu 6 marca 2010 r. (pierwsza sobota marca) w Urzędzie Skarbowym w Skarżysku-Kamiennej pracownicy udzielą wszystkim zainteresowanym osobom, wskazówek na temat wypełniania druków zeznań rocznych, a także poradzą jak rozwiązać inne problemy z zakresu prawa podatkowego.
W Urzędzie planowana jest również pracująca sobota w dniu 24 kwietnia 2010 r. w godzinach 9:00 - 13:00.
Osobom, którym nie uda się przyjść do urzędu skarbowego w dodatkowe pracujące dni, a mają problem z wypełnieniem swojego zeznania, pomoże Krajowa Informacja Podatkowa.
KW US

KW US












skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1