ŚCRMiTS - budowa na półmetku (foto)
Skarżyski oddział Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego coraz większymi krokami zbliża się do przenosin do nowej siedziby. przy ul. Szpitalnej. Prace przy niej są mocno zaawansowane.






Tak ma wyglądać skarżyski oddział ŚCRMiTS

15 września ub. roku wykonawca wszedł na teren budowy, a już 20 października inwestycja ma być ukończona.
Przypomnijmy: Południowa część budynku będzie jednopiętrowa i tam będą się mieściły garaże i myjnia. Północna część budynku bedzie dwupiętrowa i swoje miejsce znajdzie tam obsługa ŚCRMiTS. Na parterze zaplanowano dyspozytornię i gabinety lekarskie, a także pokoje dla zespołów wyjazdowych i świetlicę dla personelu. Na piętrze znajdą się pomieszczenia dla kierownictwa oddziału (administracja). W sumie do dyspozycji pracowników pogotowia oddany zostanie obiekt o powierzchni 1133 m2.












skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1