Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

ŚCRMiTS - budowa na półmetku (foto)

Skarżyski oddział Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego coraz większymi krokami zbliża się do przenosin do nowej siedziby. przy ul. Szpitalnej.  Prace przy niej są mocno zaawansowane.







Tak ma wyglądać skarżyski oddział ŚCRMiTS


15 września ub. roku wykonawca wszedł na teren budowy, a już 20 października inwestycja ma być ukończona.

Przypomnijmy: Południowa część budynku będzie jednopiętrowa i tam będą się mieściły garaże i myjnia. Północna część budynku bedzie dwupiętrowa i swoje miejsce znajdzie tam obsługa ŚCRMiTS. Na parterze zaplanowano dyspozytornię i gabinety lekarskie, a także pokoje dla zespołów wyjazdowych i świetlicę dla personelu. Na piętrze znajdą się pomieszczenia dla kierownictwa oddziału (administracja). W sumie do dyspozycji  pracowników  pogotowia oddany zostanie obiekt  o powierzchni  1133 m2.

KW Foto:M.Busiek
pierwsin.png

wikary

- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
    Na naszym Fecebooku
    Redakcja
    ul. Paryska 232A/3
    26-110 Skarżysko-Kamienna
    +48 663 01 55 99
    +48 508 12 72 16
    kontakt@skarzysko24.pl
    Nota prawna

    Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

    Logowanie