Prowadził pijany...i bez prawa jazdy
Wczoraj w m. Łączna kierujący samochodem marki Opel Vectra 23-letni nietrzeźwy mężczyzna, nie posiadający uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi wymusił pierwszeństwo przejazdu włączając się z drogi podporządkowanej do drogi K-7.
Opel wjechał w samochód ciężarowy marki MAN, zjechał na przeciwległy pas ruchu uderzając w samochód dostawczy marki Renault Masters. W wyniku zdarzenia drogowego kierujący samochodem Oplem i pasażerowie pojazdu tj. 16-letni mężczyzna (również nietrzeźwy)nietrzeźwy 0,91 mg/L/ , i 21-latek zostali zabrani z ogólnymi potłuczeniami ciała do Szpitala w Skarżysku-Kamiennej.
Postępowanie prowadzi KPP Skarżysko-Kamienna.
Atom

Opel wjechał w samochód ciężarowy marki MAN, zjechał na przeciwległy pas ruchu uderzając w samochód dostawczy marki Renault Masters. W wyniku zdarzenia drogowego kierujący samochodem Oplem i pasażerowie pojazdu tj. 16-letni mężczyzna (również nietrzeźwy)nietrzeźwy 0,91 mg/L/ , i 21-latek zostali zabrani z ogólnymi potłuczeniami ciała do Szpitala w Skarżysku-Kamiennej.
Postępowanie prowadzi KPP Skarżysko-Kamienna.
Atom












skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1