Agnieszka Słomska brązową medalistką Mistrzostw Polski Seniorek w Boksie
.
Agnieszka Słomska - zawodniczka Akademii Holistycznej w Skarżysku-Kamiennej wywalczyła brązowy medal na Mistrzostwach Polski Seniorek w Boksie, które odbyły się w dniach 07.03 - 10.03.2013 w Lublinie.
Słomska startowała w kategorii wagowej 45 kg - 48 kg i walczyła w barwach klubu Broń Radom, ponieważ Akademia Holistyczna nie jest jeszcze zarejestrowana jako klub.
Pierwszą walkę ćwierćfinałową wygrała jednogłośnie stosunkiem głosów 3-0 z Małgorzatą Chomą, która reprezentowałą MKS Mechanik Włodawa. Sędziowie punktujący walkę byli jednomyślni. Monika Antonik typowała 16:5, Cecylia Pudlicka 19:10, a Karolina Bagnowska 22:10 dla zawodniczki Akademii Holistycznej .
W półfinale Słomska po bardzo wyrównanej walce ostatecznie przegrała z zawodniczką Bednarek Patrycją PKB Polkowice.
Pani Agnieszka słynęła tp tej pory z innej dyscypliny sztuk walki - Karate Kyokushin, a - co pokazał start na MPSB - już świetnie sobie radzi w nowych dla niej zmaganiach sportowych.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
KW AS
Pierwszą walkę ćwierćfinałową wygrała jednogłośnie stosunkiem głosów 3-0 z Małgorzatą Chomą, która reprezentowałą MKS Mechanik Włodawa. Sędziowie punktujący walkę byli jednomyślni. Monika Antonik typowała 16:5, Cecylia Pudlicka 19:10, a Karolina Bagnowska 22:10 dla zawodniczki Akademii Holistycznej .
W półfinale Słomska po bardzo wyrównanej walce ostatecznie przegrała z zawodniczką Bednarek Patrycją PKB Polkowice.
Pani Agnieszka słynęła tp tej pory z innej dyscypliny sztuk walki - Karate Kyokushin, a - co pokazał start na MPSB - już świetnie sobie radzi w nowych dla niej zmaganiach sportowych.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
KW AS

{fcomment}












skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1