Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Agnieszka Słomska brązową medalistką Mistrzostw Polski Seniorek w Boksie

. Agnieszka Słomska - zawodniczka Akademii Holistycznej w Skarżysku-Kamiennej wywalczyła brązowy medal na Mistrzostwach Polski Seniorek w Boksie, które odbyły się w dniach 07.03 - 10.03.2013 w Lublinie.

Słomska startowała w kategorii wagowej 45 kg - 48 kg i walczyła w barwach klubu Broń Radom, ponieważ Akademia Holistyczna nie jest jeszcze zarejestrowana jako klub.

Pierwszą walkę ćwierćfinałową wygrała jednogłośnie stosunkiem głosów 3-0 z Małgorzatą Chomą, która reprezentowałą MKS Mechanik Włodawa. Sędziowie punktujący walkę byli jednomyślni. Monika Antonik typowała 16:5, Cecylia Pudlicka 19:10, a Karolina Bagnowska 22:10 dla zawodniczki Akademii Holistycznej .

W półfinale Słomska po bardzo wyrównanej walce ostatecznie przegrała z zawodniczką Bednarek Patrycją PKB Polkowice.

Pani Agnieszka słynęła tp tej pory z innej dyscypliny sztuk walki - Karate Kyokushin, a - co pokazał start na MPSB - już świetnie sobie radzi w nowych dla niej zmaganiach sportowych.


Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!


KW AS

pierwsin

{fcomment}

wikary

- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
    Na naszym Fecebooku
    Redakcja
    ul. Paryska 232A/3
    26-110 Skarżysko-Kamienna
    +48 663 01 55 99
    +48 508 12 72 16
    kontakt@skarzysko24.pl
    Nota prawna

    Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

    Logowanie