Trzy punkty Granatu (walkowerem) za mecz z Przebojem Wolbrom
. W środę 14 maja trzecioligowcy rozegrali 29 kolejkę spotkań III ligi małopolsko - świętokrzyskiej, piłkarze Granatu Skarżysko tym razem nie grali, otrzymali punkty walkowerem za mecz z wycofanym z rozgrywek Przebojem Wolbrom.
Podopieczni trenera Ireneusz Pietrzykowskiego odpoczywają przed dwoma trudnymi meczami z krakowskimi drużynami, w niedzielę 18 maja podejmować będą na własnym stadionie Hutnik Kraków, tydzień później zmierzą się z rezerwami krakowskiego Wisły.
Rywale skarżyskiej drużyny, nie mieli takiego komfortu , w środę rozegrali 29 kolejkę spotkań. Kibiców najbardziej interesowało spotkanie bezpośredniego rywala w walce o baraże Soły Oświęcim, która grała z Nidą Pińczów, do przerwy niespodzianka Nida prowadziła 2:0, jednak Soła szybko doprowadziła do remisu 2:2, taki wynik utrzymywał się do 88 minuty i wydawało się, że nastąpi podział punktów, gospodarze jednak zagrali do końca i w ostatnich minutach strzelili dwie bramki wygrywając ostatecznie 4:2.
W pozostałych spotkaniach Wierna Małogoszcz pokonała Unię Tarnów 2:1, Łysica Bodzentyn przegrała z Popradem Muszyna 1:2, rezerwy Korony Kielce wysoko pokonały Górnik Libiąż 4:0, takim samym wynikiem zakończyło się spotkanie Wisły Sandomierz z Bochnią. Dalin Myślenice podzielił się punktami z Beskidem Andrychów po remisie 0:0. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski pokonał Poroniec Poronin 1:0. Derby Krakowa pomiędzy Hutnikiem i Wisłą II zakończyły się remisem 3:3.
W 30 kolejce Granat podejmowął będzie na własnym stadionie Hutnik Kraków. Początek spotkania godzina 17.00
Podopieczni trenera Ireneusz Pietrzykowskiego odpoczywają przed dwoma trudnymi meczami z krakowskimi drużynami, w niedzielę 18 maja podejmować będą na własnym stadionie Hutnik Kraków, tydzień później zmierzą się z rezerwami krakowskiego Wisły.
Rywale skarżyskiej drużyny, nie mieli takiego komfortu , w środę rozegrali 29 kolejkę spotkań. Kibiców najbardziej interesowało spotkanie bezpośredniego rywala w walce o baraże Soły Oświęcim, która grała z Nidą Pińczów, do przerwy niespodzianka Nida prowadziła 2:0, jednak Soła szybko doprowadziła do remisu 2:2, taki wynik utrzymywał się do 88 minuty i wydawało się, że nastąpi podział punktów, gospodarze jednak zagrali do końca i w ostatnich minutach strzelili dwie bramki wygrywając ostatecznie 4:2.
W pozostałych spotkaniach Wierna Małogoszcz pokonała Unię Tarnów 2:1, Łysica Bodzentyn przegrała z Popradem Muszyna 1:2, rezerwy Korony Kielce wysoko pokonały Górnik Libiąż 4:0, takim samym wynikiem zakończyło się spotkanie Wisły Sandomierz z Bochnią. Dalin Myślenice podzielił się punktami z Beskidem Andrychów po remisie 0:0. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski pokonał Poroniec Poronin 1:0. Derby Krakowa pomiędzy Hutnikiem i Wisłą II zakończyły się remisem 3:3.
W 30 kolejce Granat podejmowął będzie na własnym stadionie Hutnik Kraków. Początek spotkania godzina 17.00
Przebój Wolbrom | 0:3 | Granat Skarżysko |
Unia Tarnów | 1:2 | Wierna Małogoszcz |
Łysica Bodzentyn | 1:2 | Poprad Muszyna |
| Korona II Kielce | 4:0 | Górnik Libiąż |
| Wisła Sandomierz | 4:0 | BKS Bochnia |
Dalin Myślenice | 0:0 | Beskid Andrychów |
| Soła Oświęcim | 4:2 | Nida Pińczów |
| KSZO 1929 Ostrowiec Św. | 1:0 | Poroniec Poronin |
| Hutnik Kraków | 3:3 | Wisła II Kraków |
Tabela III liga małopolsko - świętokrzyska
1 | Granat Skarżysko | 29 | 67 | 62:27 |
2 | Soła Oświęcim | 29 | 60 | 67:35 |
3 | Łysica Bodzentyn | 29 | 48 | 48-26 |
4 | Wisła II Kraków | 29 | 48 | 51-32 |
| 5 | Hutnik Kraków | 29 | 46 | 46-40 |
| 6 | Wisła Sandomierz | 29 | 44 | 39-28 |
| 7 | Korona II Kielce | 29 | 43 | 56-44 |
| 8 | Beskid Andrychów | 29 | 43 | 42-37 |
| 9 | Unia Tarnów | 29 | 40 | 32-29 |
10 | Wierna Małogoszcz | 29 | 38 | 37-39 |
11 | KSZO 1929 Ostrowiec | 29 | 35 | 33-38 |
12 | Dalin Myślenice | 29 | 33 | 30-41 |
13 | Poprad Muszyna | 29 | 32 | 25-35 |
14 | Poroniec Poronin | 29 | 32 | 45-54 |
15 | BKS Bochnia | 29 | 28 | 33-58 |
16 | Górnik Libiąż | 29 | 27 | 39-61 |
17 | TSV 1946 Nida Pińczów | 29 | 24 | 33-63 |
18 | Przebój Wolbrom * | 29 | 24 | 29-60 |
* Przebój Wolbrom wycofał się z rozgrywek
Zbyszek Biber

{fcomments}

{fcomments}












skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1