Pierwsze decyzje kadrowe w Granacie, plan sparingów
. Za nami długi sezon 2013/14, piłkarze Granatu udali się na zasłużone urlopy. Z klubem żegna się kilku piłkarzy, zapadały już pierwsze dezycje kadrowe. Znamy również plan sparingów podopiecznych trenera Ireneusza Pietrzykowskiego.
Sobotnie spotkanie finału Pucharu Polski z Łysicą Bodzentyn było ostatnim w tym sezonie. Przygotowania do nowego sezonu rozpoczną się 7 lipca. Z drużyną żegnają się Klaudiusz Łatkowski, który będzie reprezentował barwy KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, Przemysław Ryński również KSZO Ostrowiec, Marek Basąg - wyjazd za granicę, Piotr Duda - wyjazd z granicę. Nowych klubów szukają : Wojciech Jagodziński, Robert Gieroń oraz Emil Lurzyński.
Nowym nabytkiem Granatu jest Przemysław Kupczyk - 27 letni pomocnik czwartoligowej Unii Sędziszów, mający za sobą występy w drugiej lidze z Nidą Pińczów. We wtorek odbędzie się zebranie zarządu po którym będzie wiadomo więcej o decyzjach kadrowych. O nowych nabytkach będziemy informować na bieżąco.
Pierwszy trening po urlopach odbędzie się 7 lipca 2014.Pierwszy sparing zostanie rozegrany 12 lipca , a przeciwnikiem niebiesko-biało-czerwonych będzie zespół Radomiaka Radom. W sumie Granat rozegra 7 sparingów. Ostatnim sparingpartnerem prze ligą będzie zespół Broni Radom. Rozgrywki III ligi rozpoczną się 9 sierpnia 2014.
Plan sparingów | |||
Radomiak Radom | 12.07 | Granat | Radom |
KSZO Ostrowiec | 16.07 | Granat | Ostrowiec |
Naprzód Jędrzejów | 19.07 | Granat | Jędrzejów |
Korona II Kielce | 23.07 | Granat | Kielce |
Pogoń Staszów | 26.07 | Granat | Staszów |
Granat Skarżysko | 30.07 | Pilica Białobrzegi | Skarżysko |
Broń Radom | 02.08 | Granat | Radom |
Inauguracja ligi | 9.08 | ||
Zbyszek Biber

{fcomments}












skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1