Turniej Olimpiad Specjalnych (foto+audio)
W dniu dzisiejszym na obiektach sportowych ZSP Nr 1 w Skarżysku rozegrano Świętokrzyski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych.
Turniej rozpoczął się uroczystym przemarszem ekip województwa świętokrzyskiego. Zawodników i gości powitał Dyrektor Oddziału Świętokrzyskiego OSP - Jacek Jamroz.
Turnieju uświetnili swoją obecnością przedstawiciele samorządu - Honorowego Patrona - Starostę powiatu skarżyskiego Jerzego Żmijewskiego reprezentował wicestarosta Leszek Lepiarz, obecni byli również m.in.: zastępca prezydenta Skarżyska-Kamiennej - Grzegorz Małkus i Michał Jędrys - radny powiatowy. Zawodom przyglądała się również Dyrektor PCPR Bożena Burchart.
W imieniu Komitetu Krajowego OSP przemawiała Iga Korzeniowska, która wystąpiła również w roli komentatora rozgrywek.
W podniesieniu flagi przy Hymnie OSP asystowali Michał Bąk i Marcin Miernik - srebrni medaliści w Hokeju Halowym na Światowych Zimowych Igrzyskach OS w Boise w USA.
Leszek Lepiarz dokonał oficjalnego otwarcia Turnieju - życzył zawodnikom wspaniałej zabawy a także zdobywania jak najlepszych wyników sportowych (Wyniki rywalizacji podamy wkrótce).
Turniej rozpoczął się uroczystym przemarszem ekip województwa świętokrzyskiego. Zawodników i gości powitał Dyrektor Oddziału Świętokrzyskiego OSP - Jacek Jamroz.
Turnieju uświetnili swoją obecnością przedstawiciele samorządu - Honorowego Patrona - Starostę powiatu skarżyskiego Jerzego Żmijewskiego reprezentował wicestarosta Leszek Lepiarz, obecni byli również m.in.: zastępca prezydenta Skarżyska-Kamiennej - Grzegorz Małkus i Michał Jędrys - radny powiatowy. Zawodom przyglądała się również Dyrektor PCPR Bożena Burchart.
W imieniu Komitetu Krajowego OSP przemawiała Iga Korzeniowska, która wystąpiła również w roli komentatora rozgrywek.
W podniesieniu flagi przy Hymnie OSP asystowali Michał Bąk i Marcin Miernik - srebrni medaliści w Hokeju Halowym na Światowych Zimowych Igrzyskach OS w Boise w USA.
Leszek Lepiarz dokonał oficjalnego otwarcia Turnieju - życzył zawodnikom wspaniałej zabawy a także zdobywania jak najlepszych wyników sportowych (Wyniki rywalizacji podamy wkrótce).

{mp3remote}http://www.sko24.eu/marbus/foto/kwiecien/olim/wyw/otwarcie_olimpiady.mp3{/mp3remote}



































KZ, Foto: Mariusz Busiek












skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1