Świętojanki w Suchedniowie (foto)
Wczoraj w Suchedniowie na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się festyn „Świętojanki” połączony z obchodami 100-lecia Banku Spółdzielczego w Suchedniowie zorganizowany przez Urząd Miasta i Gminy Suchedniów, Suchedniowski Ośrodek Kultury „Kuźnica” i OSiR w Suchedniowie.
W programie festynu znalazły się m.in. zabawy i konkursy dla dzieci i dorosłych, wybory Jana Roku, poszukiwanie kwiatu paproci oraz pokaz konny Rycerskiej Drużyny Miasta Żarki. Na scenie zaprezentowali się rodzimi artyści - wokaliści i tancerze z formacji „AXIS”. Większość przybyłych na festyn z niecierpliwością czekało jednak na wielki finał - koncerty zespołów: Dwie Korony (prezentującym repertuar Krzysztofa Klenczona i Czerwonych Gitar), Za 10 dziesiąta (zespołu zananego doskonale skarżyskiej publiczności z D. Bernatkiem na czele) i gwiazdy wieczoru, która zaserwowała publiczności prawie 1,5 godziny doskonałej zabawy - zespołu Brathanki.
Punktem kulminacyjnym imprezy był fantastyczny pokaz sztucznych ogni.
Kilka tysięcy widzów, wspaniała atmosfera, doskonała zabawa i świetna organizacja - Skarżysko może pozazdrościć sąsiadom takiej imprezy.





















M.Siarek KW Foto: M.Siarek


































skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1