Kulisy Walnego Zebrania w Granacie (foto)
W dniu wczorajszym odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze MKS Granat. Na 38 posiadających prawo głosu członków klubu na sali stawiło się 19, co naszym zdaniem najłagodniej mówiąc nie najlepiej świadczy o nieobecnych. Na początek głos zabrał Prezes kończącego kadencję Zarządu Marek Wojteczek.
Na wstępie przywitał wszystkich przybyłych na zebranie. Następnie w kilku zdaniach przedstawił klubową sytuację jaką pozostawia zarząd po okresie swojego urzędowania. Wspomniał, że klub pomimo wielu problemów pozostaje bez długów, z zamkniętym budżetem, co w obecnych ciężkich czasach należy uznać za sukces. Prezes Wojteczek zaznaczył, że do ogólnej dobrej sytuacji w klubie niestety nie dostosował się wynik sportowy pierwszej drużyny, ale w tym wypadku wpływ miały różne czynniki, które w ostatnim okresie uległy polepszeniu i dobrze rokują na przyszłość.
Na wstępie przywitał wszystkich przybyłych na zebranie. Następnie w kilku zdaniach przedstawił klubową sytuację jaką pozostawia zarząd po okresie swojego urzędowania. Wspomniał, że klub pomimo wielu problemów pozostaje bez długów, z zamkniętym budżetem, co w obecnych ciężkich czasach należy uznać za sukces. Prezes Wojteczek zaznaczył, że do ogólnej dobrej sytuacji w klubie niestety nie dostosował się wynik sportowy pierwszej drużyny, ale w tym wypadku wpływ miały różne czynniki, które w ostatnim okresie uległy polepszeniu i dobrze rokują na przyszłość.
Na zakończenie podziękował wszystkim sponsorom, działaczom, zawodnikom i zawodniczkom, mediom, kibicom a w szczególności klubowi kibica oraz wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób wspierają klub.
Kolejnym punktem zebrania było sprawozdanie ustępującego zarządu, które przedstawił Vice Prezes Piotr Gadecki. W swoim wystąpieniu przedstawił szczegółowe sprawozdanie z okresu urzędowania zarządu , po czym poprosił zebranych o udzielenie absolutorium.
Kolejnym punktem zebrania było sprawozdanie ustępującego zarządu, które przedstawił Vice Prezes Piotr Gadecki. W swoim wystąpieniu przedstawił szczegółowe sprawozdanie z okresu urzędowania zarządu , po czym poprosił zebranych o udzielenie absolutorium.
Po wystąpieniach przedstawicieli zarządu nastąpił czas na wybór przewodniczącego zebrania oraz składu poszczególnych komisji. Przewodniczącym zebrania został Jan Janiec, który w imieniu Komisji Rewizyjnej postawił wniosek o udzielenie absolutorium .Przy osiemnastu głosach za i jednym wstrzymującym się, członkowie klubu udzielili ustępującemu zarządowi absolutorium.
Po ogłoszeniu wyników głosowania głos zabrał Prezes ŚZPN Mirosław Malinowski, którego wystąpienie rozpoczęło się od małej uroczystości. Genowefa Ruszkiewicz, księgowa klubu otrzymała z rąk Prezesa Malinowskiego honorową odznakę ŚZPN.
Po ogłoszeniu wyników głosowania głos zabrał Prezes ŚZPN Mirosław Malinowski, którego wystąpienie rozpoczęło się od małej uroczystości. Genowefa Ruszkiewicz, księgowa klubu otrzymała z rąk Prezesa Malinowskiego honorową odznakę ŚZPN.












































skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1