Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Świątecznie w Skarżysku (foto)

Urząd Miasta w Skarżysku-Kamiennej w związku ze świątecznymi przygotowaniami jak co roku postanowił ustroić nasze miasto na ten magiczny czas. W tym roku Skarżysko wzbogaciło się o 22 nowe ozdoby uliczne.

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Każdy z nas stara się przygotować jak najlepiej na ten nadchodzący czas radości. Święta Bożego Narodzenia nie mogą odbyć się bez odpowiedniej oprawy. W związku z tym pracownicy Urzędu Miasta ustrajają nasze ulice, rozwieszając w całym mieście świecące ozdoby uliczne. Łącznie Skarżysko zostało ozdobione:

20 szt. - iluminacji ozdobnych słupowych
119 szt. - ilmuminacji słupowych mniejszych
2 szt. - przywieszek ozdobnych nad jezdnią
6 szt. - drzewek choinkowych
8 szt. - kurtyn świetlnych umieszczonych na drzewkach choinkowych
4 szt. - kurtyn świetlnych umieszczonych na drzewach

- W zeszłym roku zakupiliśmy 6 dodatkowych sztuk ozdób. Średnio jeden najmniejszy element to koszt rzędu 700-1000 zł. W tym roku zakupiliśmy 22 nowe ozdoby za ok. 30 tys. zł. Co roku staramy się kupować coś nowego - powiedział Prezydent Roman Wojcieszek.



1umi.jpg

wikary

- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
    Na naszym Fecebooku
    Redakcja
    ul. Paryska 232A/3
    26-110 Skarżysko-Kamienna
    +48 663 01 55 99
    +48 508 12 72 16
    kontakt@skarzysko24.pl
    Nota prawna

    Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

    Logowanie