Gimnazjum Nr 3 mistrzem Skarżyska w Piłce Nożnej Dziewcząt
. We wtorek 13 maja na boisku Orlik przy ul. Sienkiewicza 34 odbyły się Mistrzostwa Skarżyska w Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych Dziewcząt. Mistrzem Skarżyska została reprezentacja Gimnazjum Nr 3.
Trzy skarżyskie Gimnazja wzięły udział w Mistrzostwa Skarżyska - Kamiennej w Piłce Nożnej Dziewcząt, które zostały rozegrane na Orliku przy hali sportowej MCSiR.
Najlepszą drużyną okazała się reprezentacja Gimnazjum Nr 3, która wygrała wszystkie spotkania. W pierwszym meczu podopieczne Dariusza Frydryka pokonały Gimnazjum Nr 2 2:1 (bramki: Natalia Gielas 2 - Marta Szkurłat), w drugim spotkaniu Gimnazjum Nr 3 wygrało z Gimnazjum Nr 1 3:0 ( bramki: Milena Malczyk, Natalia Gielas, Roksana Dargiel).
Drugie miejsce zajęła reprezentacja Gimnazjum Nr 1, która pokonała Gimnazjum Nr 2 4:1 ( bramki: Dominika Łękawskia - 3, Agnieszka Mosiołek - Natalia Zuba) i przegrała z Gimnazjum Nr 3 3:0.
Trzecie miejsce przypadło reprezentacji Gimnazjum Nr 2.
Spotkania sędziował Tomasz Świdunowicz.
Gimnazjum Nr 1: Angelika Chojancka, Aleksandara Burek, Emilia Kłak, Agata Karpeta, Sylwia Szczygieł, Agata Tobera, Patrycja Fitas, Gabriela Radkiewicz, Wiktoria Chojnacka, Agnieszka Mosiołek, Dominika Łękawska, Aleksandra Wikło.
Gimnazjum Nr 2: Emilia Malicka, Anna Sieczka, Weronika Polewana, Wiktoria Kuklińska, Katarzyna Cichacka, Weronika Fornal, Klaudia Duda, Marta Szkurłat, Natalia Zuba, Katarzyna Ząbczyk, Wiktoria Imiela, Kinga Sikora.
Gimnazjum Nr 3: Natalia Gielas, Roksana Dargiel, Ewa Rudnicka, Ewa Szczygieł, Wiktoria Kalinowska, Milena Malczyk, Martyna Gibała, Dominika Zych, Paulina Pochwała, Róża Tokarska, Aleksandra Antoniuk.
Najlepszą drużyną okazała się reprezentacja Gimnazjum Nr 3, która wygrała wszystkie spotkania. W pierwszym meczu podopieczne Dariusza Frydryka pokonały Gimnazjum Nr 2 2:1 (bramki: Natalia Gielas 2 - Marta Szkurłat), w drugim spotkaniu Gimnazjum Nr 3 wygrało z Gimnazjum Nr 1 3:0 ( bramki: Milena Malczyk, Natalia Gielas, Roksana Dargiel).
Drugie miejsce zajęła reprezentacja Gimnazjum Nr 1, która pokonała Gimnazjum Nr 2 4:1 ( bramki: Dominika Łękawskia - 3, Agnieszka Mosiołek - Natalia Zuba) i przegrała z Gimnazjum Nr 3 3:0.
Trzecie miejsce przypadło reprezentacji Gimnazjum Nr 2.
Spotkania sędziował Tomasz Świdunowicz.
Gimnazjum Nr 1: Angelika Chojancka, Aleksandara Burek, Emilia Kłak, Agata Karpeta, Sylwia Szczygieł, Agata Tobera, Patrycja Fitas, Gabriela Radkiewicz, Wiktoria Chojnacka, Agnieszka Mosiołek, Dominika Łękawska, Aleksandra Wikło.
Gimnazjum Nr 2: Emilia Malicka, Anna Sieczka, Weronika Polewana, Wiktoria Kuklińska, Katarzyna Cichacka, Weronika Fornal, Klaudia Duda, Marta Szkurłat, Natalia Zuba, Katarzyna Ząbczyk, Wiktoria Imiela, Kinga Sikora.
Gimnazjum Nr 3: Natalia Gielas, Roksana Dargiel, Ewa Rudnicka, Ewa Szczygieł, Wiktoria Kalinowska, Milena Malczyk, Martyna Gibała, Dominika Zych, Paulina Pochwała, Róża Tokarska, Aleksandra Antoniuk.
Wyniki
| NR | DRUŻYNA | Wynik | DRUŻYNA |
| 1 | Gimnazjum Nr 2 | 1:2 (1:1) | Gimnazjum Nr 3 |
| 2 | Gimnazjum Nr 3 | 3:0 (2:0) | Gimnazjum Nr 1 |
| 3 | Gimnazjum Nr 2 | 1:4 (1:1) | Gimnazjum Nr 1 |
Gimnazjum Nr 3 - I miejsce
Gimnazjum Nr 1 - II miejsce
Gimnazjum Nr 2 - III miejsce
Z.B, Foto: Zbyszek Biber

{fcomments}












skomentowany przez: wert
skomentowany przez: zorientowana
skomentowany przez: Mały Bezrobotny
skomentowany przez: Murzynek Rambo
skomentowany przez: Marta1